Hubert Pasiak – Kierownik biura
p1e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakres obowiązków: Kompleksowe kierowanie pracami organizacyjnymi i przygotowawczymi Stowarzyszenia, a w szczególności koordynowanie pracy Biura LGD ZS, nadzór nad przygotowaniem i wdrażaniem projektów w ramach LSR, nadzór nad realizacją budżetu LGD, wykonywanie uchwał Walnego Zebrania Członków i Zarządu Stowarzyszenia, prowadzenie spraw Stowarzyszenia, nadzór nad obsługą wniosków, nadzór i wsparcie techniczne Rady LGD, nadzór nad prowadzeniem monitoringu realizowanych operacji, nadzór nad przygotowaniem wniosków o płatność, nadzór nad przygotowywaniem odpowiednich sprawozdań, nadzór, opracowanie i publikowanie naborów wniosków, inicjowanie i prowadzenie działań związanych ze współpracą międzyregionalną i międzynarodową, nadzór nad prawidłowością sprawdzania końcowych rozliczeń rzeczowych pod względem zgodności z warunkami Umów o pomoc, nadzór nad prawidłowym przygotowaniem sprawozdań/sprawozdań końcowych.


Danuta Pasiak – Specjalista ds. organizacyjno-promocyjnych i współpracy
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakres obowiązków: Prowadzenie działań informacyjnych, promocyjnych i kulturalnych związanych z obszarem LGD, realizacją LSR oraz działalnością LGD, udzielanie informacji o działalności LGD, przygotowanie udziału LGD w targach, konferencjach, szkoleniach, imprezach społeczno- kulturalnych służących promocji LGD, współpraca z mediami, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem i aktualizacją strony internetowej LGD, obsługa techniczna spotkań w ramach LGD, organizacja szkoleń, konferencji i innych imprez zaplanowanych przez LGD oraz w LSR, zamawianie materiałów promocyjnych, koordynacja działań związanych z aktualizacją LSR, realizacja projektów Stowarzyszenia w szczególności w zakresie monitoringu i ewaluacji, monitorowanie problematyki związanej z Funduszami Unii Europejskiej, wykonanie innych prac wynikających z bieżących działań Biura LGD, w tym prowadzenie sekretariatu.


Beata Siedlecka – Specjalista ds. rozliczeń
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zakres obowiązków: Przygotowanie i składanie wniosków o płatność, ocena zgodności projektów z LSR, koordynacja działań związanych z aktualizacją LSR, ocena zasadności projektów, udzielanie informacji o działalności LGD, bezpłatne świadczenie doradztwa w zakresie przygotowywania wniosków o przyznanie pomocy i wniosków o płatność na operacje realizujące cele LSR, inicjowanie i prowadzenie działań związanych ze współpracą międzyregionalną i międzynarodową, realizacja projektów Stowarzyszenia, w szczególności w zakresie organizacyjno-promocyjnym, monitorowanie problematyki związanej z Funduszami Unii Europejskiej.


 

Zapisz