Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Siedlcach przystąpił do realizacji operacji „Aktywizacja mieszkańców wsi w działalności pozarolniczej- konferencja”, realizowanej w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014- 2020.

W związku z tym, zapraszamy na bezpłatną konferencję, która odbędzie się 25 września br. o godz. 9.30 w Siedlcach, ul. Kazimierzowska 21, na sali konferencyjnej Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

Operacja kierowana jest do 90 mieszkańców wsi województwa mazowieckiego, w szczególności: rolników, prowadzących działalność agroturystyczną/ turystykę wiejską, zagrody edukacyjne, liderek KGW i stowarzyszeń oraz przedstawicieli LGD, organizacji pozarządowych, zajmujących się w ramach swojego działalności podejmowaną w ramach operacji tematyką.

Osoby zainteresowane konferencją, proszone są o zgłoszenie się do doradcy rolniczego MODR, dyżurującego w urzędzie gminy, właściwym ze względu na miejsce zamieszkania lub do osoby bezpośrednio realizującej projekt:

Maria Sudnik
MODR Oddział Siedlce
ul. Kazimierzowska 21
tel. 25 640 09 11
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Załącznik:
PROGRAM KONFERENCJI

ksow