06-04-2018

Lokalna Grupa Działania Ziemi Siedleckiej w partnerstwie z Firmą Dworskie Smaki i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wodyniach rozpoczęła realizację projektu „NOCE I DNIE łączą gminy
i pokolenia”. W ramach przedsięwzięcia realizowane będą m.in. warsztaty malarskie oraz kulinarne. W wyniku pierwszych działań powstanie mural oraz monidło, których tematem przewodnim będzie tematyka NOCY i DNI. Zaś warsztaty kulinarne mają na celu przybliżenie potraw z XIX w.
w nawiązaniu do kuchni współczesnej. Celem przewodnim projektu jest zorganizowanie pikniku „Noce i Dnie”, podczas którego przedstawione zostaną rezultaty warsztatów malarskich i kulinarnych oraz rajdu rowerowego szlakiem „Bogumiła i Barbary”. Projekt realizowany jest od 17.04.2018 roku do 31.10.2018 roku.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem Lokalnej Grupy Działania Ziemi Siedleckiej (25 633 01 39, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Projekt dofinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.