Na dzień 30.07.2016 r. stowarzyszenie składa się z 71 członków reprezentujących sektory publiczny, gospodarczy i społeczny.

JEDNOSTKI SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO
1. Gmina Domanice
2. Gmina Kotuń
3. Gmina Mokobody
4. Miasto i Gmina Mordy
5. Gmina Siedlce
6. Gmina Skórzec
7. Gmina Suchożebry
8. Gmina Wiśniew
9. Gmina Wodynie
10. Gmina Zbuczyn
11. Powiat Siedlecki


PODMIOTY GOSPODARCZE

12. Adam Marciniak (Gmina Mokobody)
13. Agencja Szkoleniowo-Promocyjna ASP-WY Beata Izdebska (Gmina Wiśniew)
14. Biuro Rachunkowe M. Bobryk, O. Michałowska S.C. (Gmina Zbuczyn)
15. Dworskie Smaki Sp. z o.o. (Gmina Wiśniew)
16. EMAGNETS Magdalena Pliszka (Gmina Suchożebry)
17. F.H.U. Diana Tomasz Miszta (Gmina Domanice)
18. F.H.U. JARK-POL Królak Henryk Jarosław (Gmina Wodynie)
19. F.H.U. Jarosław Bareja (Gmina Skórzec)
20. F.H.U. White Studio Paweł Przewoźny (Gmina Zbuczyn)
21. Grupa Producentów Owoców i Warzyw PIECZARKI PODLASKIE Sp. z o.o. (Gmina Suchożebry)
22. P.U.H. PLUS Renata Bogdalska Gałach (Gmina Siedlce)
23. Sklep Spożywczo-Przemysłowy Grażyna Konasiuk (Miasto i Gmina Mordy)
24. Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. z/s w Suchożebrach (Gmina Suchożebry)
25. Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Magdalena Wąsowska (Gmina Kotuń)
26. Związek Spółek Wodnych w Siedlcach (Miasto Siedlce)


ORGANIZACJE POZARZĄDOWE

27. Fundacja Mazowiecka Micha Szlachecka (Gmina Siedlce)
28. Ochotnicza Straż Pożarna w Kotuniu (Gmina Kotuń)
29. Ochotnicza Straż Pożarna w Mordach (Miasto i Gmina Mordy)
30.Ochotnicza Straż Pożarna w Przyworach Dużych (Gmina Domanice)
31. Ochotnicza Straż Pożarna w Rudniku Małym (Gmina Wodynie)
32. Ochotnicza Straż Pożarna w Suchożebrach (Gmina Suchożebry)
33. Skórzeckie Stowarzyszenie Dobroczynne (Gmina Skórzec)
34. Stowarzyszenie Grupa EkoLogiczna (Miasto Siedlce)
35. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Global Village Mokobody (Gmina Mokobody)
36. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych „EDO” (Miasto Siedlce)
37. Stowarzyszenie Naszym Dzieciom (Miasto i Gmina Mordy)
38. Stowarzyszenie Ośrodek Kultury i Aktywności Lokalnej w Krzesku (Gmina Zbuczyn)
39. Stowarzyszenie „Otwarte drzwi dla Wszystkich” (Gmina Siedlce)
40. Stowarzyszenie Towarzystwo Społeczno-Kulturalne „RAZEM” (Gmina Wiśniew)


OSOBY FIZYCZNE

41. Adamiak Sławomir (Gmina Kotuń)
42. Bieniek Mirosław (Gmina Siedlce)
43. Cizio Ewa (Gmina Wodynie)
44. Dmowska-Paczuska Dorota (Gmina Mokobody)
45. Dobrowolski Jarosław Karol (Gmina Kotuń)
46. Dymecka Małgorzata (Gmina Wiśniew)
47. Ginter Janusz (Gmina Siedlce)
48. Góral Grzegorz (Gmina Kotuń)
49. Hapunowicz Tomasz (Gmina Zbuczyn)
50. Jastrzębska Dorota Diana (Gmina Wiśniew)
51. Kaliński Stanisław (Gmina Skórzec)
52. Kędzierski Jacek Arkadiusz (Gmina Zbuczyn)
53. Kondraciuk Stanisław (Gmina Zbuczyn)
54. Kotowska Danuta (Miasto i Gmina Mordy)
55. Krasnodębska Bożena Małgorzata (Gmina Mokobody)
56. Kryszczuk Krzysztof (Gmina Wiśniew)
57. Księżopolska Iwona (Gmina Mokobody)
58. Łastowska Elżbieta (Gmina Skórzec)
59. Łęczycki Kazimierz (Gmina Siedlce)
60. Młyńska Beata (Gmina Zbuczyn)
61. Osińska Małgorzata (Gmina Suchożebry)
62. Paczek Marlena Anna (Gmina Domanice)
63. Pasiak Hubert (Gmina Zbuczyn)
64. Poboży Justyna (Gmina Suchożebry)
65. Rozbicka Teresa (Gmina Suchożebry)
66. Sekulski Marian (Gmina Wodynie)
67. Strzaliński Radosław (Gmina Skórzec)
68. Szopka Elżbieta (Miasto i Gmina Mordy)
69. Świrski Jacek (Gmina Suchożebry)
70. Tarkowski Adam (Gmina Siedlce)
71. Wawryniuk Łukasz Albin (Gmina Sarnaki)